Gratulacje dla burmistrza od komendanta Chorągwi

Komendant Hufca ZHP Kwidzyn, hm. Andrzej Delewski, wraz z członkinią komendy Hufca, phm. Anną Napiorkowską, przekazali burmistrzowi Kwidzyna, Panu Sebastianowi Kasztelanowi, gratulacje w imieniu komendanta Chorągii Gdańskiej ZHP oraz w imieniu Hufca ZHP Kwidzyn.⚜️

Spotkanie dotyczyło wielu inicjatyw, jakie Kwidzyński Hufiec podejmował przez ostatnie 2️⃣8️⃣ lat we współpracy z miastem Kwidzyn.
Kwidzyński Hufiec, zasięgiem obejmuje cały powiat Kwidzyński i Miasto Sztum lecz od zawsze jego sercem jest miasto Kwidzyn. ⚜️

Podczas spotkania omawiano przyszłe plany Kwidzyńskiego Hufca oraz możliwe kolejne wspólne przedsięwzięcia z Kwidzyńskim samorządem, miedzy innymi wspólny projekt dotyczący usług społecznych i zdrowotnych, Fundusze Europejskie dla Pomorza 5.17.
Jesteśmy przekonani że dalsza współpraca z Miastem Kwidzyn będzie układała się pomyślnie. 🤝😊

Podobne wpisy