Gratulacje dla Starosty

Komendant hufca hm. Andrzej Delewski złożył dziś w imieniu Hufca ZHP Kwidzyn i komendanta Chorągii Gdańskiej ZHP gratulacje Panu Tomaszowi Frejnagielowi z okazji wyboru na funkcję Starosty Powiatu Kwidzyńskiego.👏👏

W spotkaniu uczestniczyła również członkini zarządu powiatu Pani Katarzyna Ochlik Rafka oraz członek zarządu powiatu Pan Tomasz Pisarek. 🙂

Spotkanie dotyczyło wspólnych zadań, jakie Hufiec Kwidzyn podejmował w ostatnich latach ze Starostwem Powiatowym w Kwidzynie i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kwidzynie, a w szczególności dwóch projektów realizowanych w latach 2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣, dotyczących rozwoju usług społecznych i wsparcia rodziny w powiecie kwidzyńskim w ramach poddziałania 6.2.2 Rozwój usług społecznych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. 🇪🇺🤝⚜️

Omówiono także kolejne możliwe wspólne inicjatywy, takie jak projekt z Funduszy Europejskich dla Pomorza 5.17 – usługi społeczne i zdrowotne.🇪🇺👏⚜️

Trzymamy kciuki!✊️
Jesteśmy pewni, że dalsza współpraca ze Starostwem Powiatu Kwidzyńskiego będzie układała się pomyślnie.🤝😊

Podobne wpisy