Zbiórka klocków LEGO

W lipcu 2024 roku Hufiec ZHP Kwidzyn organizuje obóz wypoczynkowy w Pogorzelicy, aby uatrakcyjnić czas obozowiczom, planujemy zajęcia konstruowania z klocków LEGO.

Prosimy, abyście sprawdzili swoje szafy i podarowali nam nieużywane klocki. Z radością przyjmiemy każdą ilość, nawet kilka sztuk od wielu osób, co pozwoli nam zrealizować planowane zajęcia. Klocki będą także wykorzystywane po zakończeniu Akcji Letniej w Hufcu, podczas zbiórek Harcerzy i Zuchów.

Klocki można przynosić na zbiórki do drużynowych (jeśli dzieci należą do ZHP) lub do Komendy Hufca przy ul. Warszawskiej 14, II piętro, po godzinie 16:00. Jeśli Hufiec będzie zamknięty, prosimy zostawić klocki na półpiętrze. Istnieje również możliwość przyniesienia klocków do godziny 14.30 do Dziennego Domu Pobytu Seniora w Kwidzynie przy ul. Warszawskiej 18, gdzie nasi instruktorzy także odbiorą od Państwa klocki.

Serdecznie dziękujemy za wszelką przekazaną pomoc. ☺️

Podobne wpisy